Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Muž ze Slovenska vyzval ženu na pěstní souboj. Už dřív znečistil trolejbus i zpovědnici

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V něděli 12. února se strážníci městské policie v krajském městě opět potkali se starým známým ze Slovenska. Sedmačtyřicetiletý Slovák byl už v minulém týdnu přistižen při tom, jak odpadky znečistil trolejbus a odmítal z něj vystoupit, podobně se choval i ve zpovědnici v kostele. Tentokrát se pohyboval v parku v Havlíčkově kolonii a slovně útočil na kolemjdoucí. Starší ženu, která venčila svého psa, dokonce vyzval na pěstní soubouj.

Když na místo dorazila hlídka strážníků a chtěla ověřit jeho totožnost, ukázalo se, že doklady ztratil. Byl proto předveden na cizineckou policii, tam se podařilo jeho totožnost zjistit.

Jeho prohřešky se však budou sčítat. K minulým se přidává urážka na cti a vyhrožování újmou na zdraví. Pokud bude uznán vinným, hrozí mu zákaz pobytu na území města na tři měsíce.

             

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Lenka 

    Reagovat

     

    snad by měl být vyhoštěn z ČR, ne? Trvale tu dělá jenom bordel, tak jaký pak 3 měsíce. to je výtlem pro takovýhle individua.

    Vloženo 17.2.2017 08:53:11

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace