Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Na Městském úřadu ve Vodňanech mohou návštěvníci platit kartou

VODŇANY – Vodňanský městský úřad se rozhodl, a to i kvůli požadavkům občanů, zlepšit komfort při platbě za služby na pokladně. Od září zprovozňuje elektronický platební terminál na pokladně finančního odboru, který se nachází ve druhém patře budovy městského úřadu. Tento často využívaný a oblíbený způsob platby, umožní občanům hradit poplatky platební kartou a to i bezkontaktním způsobem.

Vedení města bere zavedení možnosti bezhotovostní platby jako jeden z dalších kroků přiblížení veřejné správy občanům a věří, že tato služba bude občany využívána stále častěji.

V případě kladných reakcí ze strany občanů může být platební terminál rozšířen také na další odbory, na nichž občané hradí nějaké poplatky.

Pro občana při placení prostřednictvím platebních karet vyplývá jediná povinnost, a to nahlásit pokladní, že nebude platit v hotovosti, ale platební kartou.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace