Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Třídní koncert ZUŠ

    pondělí 27.1 17:00 - Vimperk, ZUŠ

    Koncert nástrojů: fagot, flétna, klarinet, saxofon.

  • Ladislav Špaček - Etiketa není věda

    pondělí 27.1 19:00 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Etiketa není věda aneb O etiketě vážně i vesele.

Zobrazit všechny události
 

Na policisty útočil vrtačkou se slovy: Tak pojďte! Jsem nesmrtelnej!

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté vyjížděli ve čtvrtek kolem desáté dopoledne do Kněžské ulice. Žena volající na operační středisko oznámila, že muž bydlící nad její kanceláří vyhazuje z okna různé odpadky a věci, chová se dost divně a je agresivní. Na místo vyjely dvě hlídky, které oznamovatelka pustila do domu a ukázala jim dvorek, kde byly vyházeny odpadky a další věci. Policisté v prvním patře spatřili muže, který držel v jedné ruce nůž a v druhé vrtačku. Na výzvy policistů reagoval tím, že upustil nůž a se zapnutou vrtačkou se vydal proti nim se slovy „Tak pojďte! Jsem nesmrtelnej!" Policisté agresivního muže, který se jim snažil vzít zbraň, zpacifikovali a předali do péče záchranářům. Případ si převzali kriminalisté, kteří čtyřiapadesátiletého muže podezírají z násilí proti úřední osobě.

 

Shodou okolností se jedná o policisty, kteří v neděli dopadli muže podezřelého z vloupání v Mlýnské ulici. Hlídková služba je tedy nejen pestrá, ale přináší i náročné situace. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace