Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Maškarní bál

    sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

  • Hasičský ples

    sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Na předvánoční duel do Milevska přijede Jindřichův Hradec. Chystají se i VajgarFans

MILEVSKO – Vánoce se blíží, ale program hokejové krajské ligy jede dál. Přijďte si odpočinout na zimní stadion od předvánočního shonu a příprav na Štědrý večer. V sobotu 22. prosince hostí Milevsko od 17 hodin Jindřichův Hradec. Na zápas se chystá i hostující fanklub VajgarFans, takže bude o dobrou atmosféru jistě postaráno. Diváckým tahákem pak může být i osoba slovenského mistra světa Petera Puchera, který patří od začátku letošní sezony k ofenzivním lídrům Vajgaru. Dva týmy, které potkal podobný osud, když ještě před deseti lety hrály špičku druhé ligy a aktuálně bojují na krajské úrovni, se utkají podruhé v sezoně.


Na konci září Vajgar ve druhém kole uhájil domácí tvrz vítězstvím 6:2. Za domácí se tehdy prosadili Mazanec (2), Pucher, Košťál, Chmel a Tržil, za poražené korigovali Reindl s Tomášem Hájkem.

Program 15. kola: Sobota 22. prosince: 17 Milevsko – Jindřichův Hradec, Vimperk – Humpolec, Veselí nad Lužnicí – Telč, Soběslav – Radomyšl, Tábor B – Český Krumlov. Neděle 23. prosince: 17 Pelhřimov B – Strakonice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace