Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jóga

    pondělí 21.10 14:30 - Písek, KD

  • Nalevo od výtahu

    pondělí 21.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Náraz do stromu způsobil řetězovou nehodu. Ke zraněné řidičce letěl vrtulník

 Autor: Archiv Policie ČR

    Autor: Archiv Policie ČR

KORKUSOVA HUŤ - Dopravní policisté vyjížděli včera po třinácté hodině k vážné dopravní nehodě na silnici I. třídy číslo 4 V Korkusově Huti. Ze zavinění nehody je podezřelá řidička osobního vozidla Hyundai, která nezvládla zatáčku, dostala smyk a mimo silnici narazila čelně do stromu. Po střetu se z vozidla uvolnil startér, který odletěl do čelního skla protijedoucího vozidla BMW a to bylo odraženo na další protijedoucí nákladní soupravu Renault. Při dopravní nehodě utrpěl spolucestující z Hyundaie zranění, se kterými byl letecky transportován na traumatologii do nemocnice. Zraněná řidička vozidla Hyundai byla převezena do nemocnice sanitním vozem. K dalším zraněním naštěstí nedošlo.

 

Alkohol byl u všech tří řidičů negativní. Hmotná škoda na vozidle Hyundai je odhadem 45 000 korun, na vozidle BMW 50 000 korun a na nákladním vozidle zhruba 200 000 korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace