Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výborný Trio

    neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Pohádky a Malé Hry

    neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

    Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Nedělní pátrání po ztraceném seniorovi v píseckých lesích dopadlo dobře

PÍSEK – Na Písecku bylo celou neděli pořádně rušno. Tři desítky lidí včetně vrtulníku musely být povolány do pátrání po pohřešovaném osmaosmdesátiletém seniorovi, který se ztratil v píseckých lesích. Údajně se jen vydal se svým autem na projížďku, nakonec ale volal své známé, že se nemůže dostat z místa. Bohužel však nebyl schopen říci, kde je a co se přesně stalo. Na další telefonáty již nereagoval.

 

Známá začala seniora hledat sama, později se ozvala synovi pohřešovaného, který věc nahlásil na policii. Následně se rozjelo pátrání, do něhož se zapojilo několik desítek lidí, policejní psovod, kriminalisté, strážníci i vrtulník.

„Informace od posádky vrtulníku policisty nasměřovaly do lokality v Písku na „Flekačkách“ u křižovatky „V srdci“, kde policisté vytvořili rojnici a propátrávali terén. Kolem půl druhé ráno pohřešovaného nalezli,“ uzavírá policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Jak se na místě ukázalo, muž byl fyzicky v pořádku, s autem se jenom dostal mimo vyznačené cesty do lesního porostu, kde uvízl. Vzhledem k tomu, že byl dezorientovaný, policie ho převezla do nemocnice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace