Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Nezastavila ho ani botička

 Autor: Archiv

    Autor: Archiv

TÝN NAD VLTAVOU - Týnští policisté měli co dělat s fantomem silnic. U soudu mladík sice přišel o řidičák, přesto se neustále někde zjevoval jako motorista.

Ve čtvrtek 27. června krátce po půlnoci ho policisté při silniční kontrole načapali, jak řídil Škodovku mezi Týnem nad Vltavou a Předčicemi. Aby mladíkovi zabránili v další jízdě, dali mu na přední kolo botičku. Tu z kola bryskně odstranil a za pár desítek minut už ho policisté chytili u Hněvkovic. Opět v autě. Předvolali náruživého řidiče na obvodní oddělení, kde mu sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí. Ani to však závisláka na rychlých kolech neodradilo. V noci z 2. na 3. června se s týnskými policisty opět potkal, tentokrát na malém motocyklu. Tím jeho projížďky skončily. Alespoň ty, kdy byl pánem volantu. Po úterní noci odjel do cely policejním autem. Na státní zastupitelství putoval spisovaný materiál ve zkráceném řízení. Trestní příkaz okresního soudce bude následovat vzápětí.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace