Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Od října se znovu otevře písecký bazén

PÍSEK – Od začátku prázdnin byl v Písku zavřený plavecký bazén. Po tříměsíční odstávce, při které probíhaly opravy, se bazén znovu otevře 1. října. Hlavním základem oprav bylo zabránit zatékání vody do stavebních konstrukcí objektu. Návštěvníky čekají i provozní změny.

Jednou ze změn bude vyhrazení bazénu pro písecký Plavec klub. V úterý od 16.30 do 18.30 a ve čtvrtek od 16 do 18 hodin bude pro běžné návštěvníky zavřený.  Důvodem je značný nárůst členů oddílu. K této úpravě bylo přistoupeno proto, aby veřejnost nebyla během činnosti Plaveckého klubu omezována ve vyhrazeném prostoru.

Další změnou je omezení vstupu na permanentní vstupenky. Vstup bude možný pouze na jednu návštěvu denně. Někteří návštěvníci takto využívali plavecký bazén a jeho zázemí jako hygienické zařízení. Při tom nejen obtěžovali ostatní návštěvníky, ale nezřídka porušovali i provozní řád.

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Písečák 

  Reagovat

   

  Kdybyste nebyly trubky a nehlasovali ve stupidním referendu, mohli jste se už dávno plavčit v novém a bez omezení. A vypořádat se s panem Králem, který si z bazénu dělá koupelnu, by šlo taky v poho!

  Vloženo 29.9.2017 11:15:49

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Ani mě se nelíbí toto omezení, do bazénu chodím přes 20 let téměř denně a to ráno plavat a odpoledne relaxovat. To nemá nic společného s hygienickým zařízením, či jak to zdůvodňujete. Proč mají všichni slušní trpět za pár neslušných? Poraďte si s nimi, a ne s námi slušnými. To podle vás si budu muset koupit dvě pernamentky? A to omezení provozní doby: každý den je nějaké, zbyl už pouze pátek, který nemá omezení. Opakuji, chodím do toho bazénu roky, ale posledních zhruba 5 let, kdy chcete to zařízení zničit, pouze zdražujete, to o desítky procent a omezujete chod. Venku to skončilo a uvnitř to bude pro vyvolené? Prosím nezavírejte ten bazén lidem pro pár plavců v oddílu. Kratochvíl

  Vloženo 29.9.2017 10:10:45

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   "Pro pár plavců v oddílu"? Tak se holt jednou, nebo dvakrát týdně umejete doma!

   Vloženo 29.9.2017 10:26:54

 • Šíp Jaromír 

  Reagovat

   

  Zde uvedený článek není totožný s článkem vytisknutým v PP. Zde bylo uvedeno, že jde o "komfortní řešení" pro veřejnost :

  Komfortní řešení ?
  V minulém vydání Píseckých postřehů vyšel článek o znovuotevření plaveckého stadionu. Zaujalo mne sdělení, že "bylo rozhodnuto" o úpravě provozní doby v úterý i ve čtvrtek pro veřejnost a pro Plavecký oddíl. Myslím, že úprava provozní doby , kdy je vykázána veřejnost ca od 16 do 18 hod., (resp. 16:30 až 18:30) není dobrým řešením.
  Navštěvuji plavecký bazén docela často a jsem přesvědčen, že veřejnost ani Plavecký oddíl nebyli při společném užívání zásadně omezeni. Mnoho uživatelů z řad veřejnosti také preferuje možnost návštěvy plaveckého bazénu odpoledne (po pracovní době) a třeba i se svými dětmi které nejsou v Plaveckém oddílu. Možnost vstupu veřejnosti ca po 18 (resp po 18:30) hodině proto není podle mne pro veřejnost "komfortním řešením".

  J.Šíp

  Vloženo 29.9.2017 09:43:10

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace