Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Holubářský ples

  pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

  K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

 • Ples sportovců 2020

  pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Odhaleno! Čím jezdí manžel jihočeské hejtmanky?

Nová flotila Jihočeského kraje??? Zase nic pro novinářskou okurkovou sezónu... Je to projížďka hejtmanky na pozvání veteránského klubu při oslavách ve Zdíkově.

Nová flotila Jihočeského kraje??? Zase nic pro novinářskou okurkovou sezónu... Je to projížďka hejtmanky na pozvání veteránského klubu při oslavách ve Zdíkově.

Trapas středočeské hejtmanky Jaroslavy Jermanové, jejíž manžel byl přistižen, jak služebním Superbem kraje dojíždí do svého šest minut pěší chůze vzdáleného kadeřnictví, povzbudil investigativce i v jižních Čechách. Mluvčí kraje Radek Šíma dnes informoval na žádost některých médií, že jihočeská hejtmanka Ivana Stráská používá pouze jedno služební auto s řidičem a sama neřídí.

 

My na JčTEĎ jsme zase o krok napřed! Víme, čím jezdí manžel jihočeské hejtmanky!

Má takové prehistorické jízdní kolo - skládačku, se kterým se pohybuje doma po Milevsku. Milevšťáci vědí - jde už léta o nerozlučnou dvojici a nic se na tom nezměnilo ani po krajském angažmá manželky Ivany.

Jak také objasnil mluvčí Radek Šíma, skládačka nepatří Jihočeskému kraji! Vyplývá to z informace, že rodinní příslušníci jihočeské hejtmanky žádné dopravní prostředky v majetku kraje nemají k dispozici. 

 

Diskuse k článku - 11 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • hanus 

  Reagovat

   

  Komunisti a levičáci jsou zloději a vyžírkové tyjící z peněz daňových poplatníků.

  Vloženo 15.8.2018 12:50:06

 • Martina 

  Reagovat

   

  Proč ne, výstižné, vtipné, asi pravdivé. Jen ta věta, my na Jčted jsme zase o krok napřed mi prostě nesedí. Jčted je naopak za jinými médii o dost pozadu, Tak nějak nejdřív čtu na idnes, , pak na písecký deník a pak se dočtu zde. No info o tom, čím paní Stráská jezdí je zatím jen zde:). Jčted má zvláštní nadání, jakmile se jedná o členy ČSSD jsou docela hbytí a s obhajobou spěchají:)

  Vloženo 14.8.2018 06:34:35

  • Heinrich 

   Reagovat

    

   Hbytí? Panebože, jak může někdo tohle slovo vůbec stvořit. S takovými výtvory jsem se dosud setkával pouze ve dvou případech. Buď byli jejich autoři až příliš vzdělaní (2 a více VŠ titulů) anebo prostě nevzdělaní.

   Vloženo 14.8.2018 07:26:39

   • Martina 

    Reagovat

     

    Omluva, chyba se vloudila a nezbývá mi, než se stydět. Předpokládám, že jste si dal dost záležet na tom, abyste vy chybu neudělal, na úplně se vám to teda nepovedlo a přes to, vás nebudu nazývat nevzdělaným nebo přes příliš vzdělaným. Ocenila bych diskuzi k věci.

    Vloženo 14.8.2018 07:42:41

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    A vy jste vzdělán nebo nevzdělán? Čárky v souvětí jsou stejně tak jako vyjmenovaná slova, učivo zš.

    Vloženo 14.8.2018 07:51:39

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Tak stane se, je to tak trochu na pohlavek:):):), ale jinak souhlas, jak jde o ČSSD může se šéf redaktorka přetrhnout.

   Vloženo 14.8.2018 07:49:41

 • petr 

  Reagovat

   

  Teď jste, paní Kolářová, těm investigativním novinářům pachtícím se za senzacemi vypálila rybník. To se mi líbí, navíc je to vtipné.

  Vloženo 14.8.2018 06:27:13

 • Dana 

  Reagovat

   

  Tak o prvenství ala Jermanovi asi není co stát

  Vloženo 13.8.2018 23:00:51

 • hudebník-kostelní 

  Reagovat

   

  skládačka je dlouholetým majetkem rodiny Stráské , pí.Ivana řidičák vlastní , ale nejezdí . Manžel využívá pouze vlastního pohonu - he, he opět Jihočeši oproti Středočechům zaostávají.

  Vloženo 13.8.2018 22:35:45

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace