Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Běh městem

  středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

  25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

 • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

  středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

  Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

ODS v Milevsku: Nabízíme jednoduchý koncept. Respektovat vůli lidí

Ze starosty místostarostou? I to už v Milevsku kdysi bylo, když se Ivana Stráská stala za prvního období starosty Zdeňka Herouta místostarostkou. Posléze však odešla na kraj.

Ze starosty místostarostou? I to už v Milevsku kdysi bylo, když se Ivana Stráská stala za prvního období starosty Zdeňka Herouta místostarostkou. Posléze však odešla na kraj.

AKTUALIZOVÁNO - 22.10.2014 19:26

MILEVSKO - Na článek o povolebních vyjednáváních v dnešních Milevských novinách, kde lídr vítězného hnutí Jihočechů Ivan Radosta mluví o komplikovaných jednáních, telefonicky zareagoval Zdeněk Hobzek z ODS. "Protože se o možných variantách stále mluví jen v náznacích, rád bych naprosto na rovinu zveřejnil naše stanovisko," uvedl. "My jsme pro jednoduchý koncept - respektovat výsledek voleb."

 

Hobzek řekl, že za ODS na všechna jednání chodí všichni čtyři zvolení zastupitelé - tedy dosavadní starosta Zdeněk Herout, Marie Jelenová, Zdeněk Hobzek a Ladislav Bendula. A nabízejí stále totéž. "Plně respektujeme, že vítěz voleb, tedy Jihočeši, vyšlou na radnici svého starostu. My jsme skončili druzí a nabízíme místostarostu. Navrhujeme, aby vítězní Jihočeši měli tři radní, my dva a další strany, které dosáhly tří mandátů, tedy ČSSD a TOP 09, aby měly po jednom radním," popsal návrh ODS nynější radní Zdeněk Hobzek.

Je celkem logické, že sociálním demokratům a TOP 09 se takový návrh zamlouvat nemůže. S ODS se mají Jihočeši sejít dnes. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • PAVEL  | 

  Reagovat

   

  To jako proč když skončili druhý? To snad znamená že ODS dost lidi na radnici chce.

  Vloženo 23.10.2014 14:50:13

 • Recesista  | 

  Reagovat

   

  ODS a ČSSD by měly sklapnout a brát co jim kdo nabídne.... díky jejich převaze v minulém volebním období je město v situaci v jaké je... rozkopané a bez prostředků!!!

  Vloženo 23.10.2014 11:59:37

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace