Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Mentalista

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Okresní hokej: První Multidekor uhájil vedení z úvodní třetiny

MILEVSKO – V sobotu po obědě vyzval vedoucí Multidekor v očekávaném utkání okresního přeboru Táborska, který pod sebe vzal i týmy z bývalé Milevské hokejové ligy, šestý Vegas Dream. Multidekor doposud pouze jednou prohrál, z ostatních utkání odešel vítězně a první místo musí hájit týden co týden. Proti Vegas Dreamu to byla větší šichta, než se podle úvodních minut očekávalo. Hned ve čtvrté minutě šel favorit do vedení, když byl Vegas Dream poslán za vyhození kotouče do čtyř a přesilovou hru využil Jaroslav Rižák. Táborský útočník si sjel od modré mezi kruhy a neomylně zakončil – 1:0. „Snílci“ pak přesilovou hru na rozdíl od svého soupeře nevyužili a do první přestávky inkasovali ještě dvakrát – Tomáše Lintnera propálil od pravého mantinelu František Ševčík a od levého Pavel Fencl – 3:0. Za tohoto stavu první dějství skončilo.

Outsider zápasu se ale nevzdal a postupem času se hra vyrovnávala, přestože měl na střídání pouze tři hráče a Multidekor sedm. Od druhé třetiny Vegas Dream odčaroval kouzlo brankáře Michala Turanského a začal náskok soupeře snižovat. Nakonec se ale Multidekor přece jen dočkal devátého vítězství v ročníku – 5:3.

Program 12. kola: Sobota 7. prosince: 14.45 Bernartice – Radkov, 17 Multidekor – Seals Milevsko (oba hř. Milevsko), 20 Nová Ves – Hrejkovice (hř. Tábor). Neděle 8. prosince: 15.30 Planá nad Lužnicí – Vegas Dream (hř. Milevsko).

Výsledky 11. kola
Vegas Dream – Multidekor 3:5 (0:3, 2:1, 1:1)
Radkov – Planá nad Lužnicí 14:6 (4:0, 7:3, 3:3)
Hrejkovice – Bernartice 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
Seals Milevsko – Nová Ves 3:14 (0:3, 0:7, 3:4)

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace