Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Otevřený byt nabídl Golfa

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PRACHATICE – Pokud něco nechcete, tak nechte otevřený byt. On si zloděj vždy cestu najde. To se i stalo, přesně podle tohoto scénáře, v Prachaticích. Nevítaný host využil toho, že majitel nechal otevřený byt, a tak lehce vnikl dovnitř a odkud si vzal klíče od auta, to si našel a v něm i odjel.

Prachatičtí policisté pátrají po pachateli, který minulý pátek vnikl do otevřeného bytu v Národní ulici, ze kterého si vzal klíče od vozidla. Za pomocí těchto klíčů potom odcizil černý VW Golf, který byl zaparkovaný na parkovišti na tzv. škváráku v Prachaticích. Krádeží majiteli vznikla škoda nejméně za třicet tisíc korun. 
„Policisté po odcizeném vozidle vyhlásili pátrání. Další prověřování provádí prachatičtí policisté, kteří po pachateli intenzivně pátrají. Informace k nalezení zloděje nebo vozidla volejte na linku 158,“ řekla tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace