Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Pavel Barnáš se svými přáteli pořádá benefiční koncert pro hospic

Ilustrační foto

Ilustrační foto

TŘEBOŇ – Ve Schwarzenberské hrobce se v sobotu 14. září od 19 hodin uskuteční jedinečný koncert Pavla Barnáše a jeho přátel. Druhý ročník benefičního koncertu, jehož výtěžek přispěje na provoz Hospicové péče sv. Kleofáše, představí posluchačům české a světové evergreeny.

 

Na koncertě vystoupí violoncellista SOČR a organizátor festivalu Okolo Třeboně Pavel Barnáš spolu se svými přáteli. Představí se harfenistka Ivana Pokorná z Národního divadla, která spolu s Pavlem Barnášem tvoří Duo Bárka. Václav Matas, který vystupuje s kapelou Divoký Bill, zahraje na dobro a kytaru, talentovaný Michal Pech zahraje na akordeon a Johana Kratochvílová se představí hrou na cimbál. Návštěvníky koncertu jistě potěší také Třeboňští pištci, sólově pak vystoupí Milena Zahradilová.

„Byl bych rád, aby se tento charitativní koncert stal další tradiční akcí vedle festivalu Okolo Třeboně, akce Klasika na jihu či Zavírání plavecké sezony," svěřil se Pavel Barnáš se svými plány. „Rád bych také poděkoval všem podporovatelům z loňského roku," doplnil. Vstupné na místě bude dobrovolné, v předprodeji je možné si zvolit místo a výši vstupného dle svých vlastních možností. Vstupenky lze zakoupit on-line na www.okolotrebone.cz, případně v třeboňském turistickém a informačním centru.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace