Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Minipárty s Karlem Šípem

    Čtvrtek 20.2 19:00 - Milevsko, KD

  • Senioři v bezpečí i v dopravě

    Čtvrtek 20.2 16:00 - Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec

    Beseda s Mgr. Hanou Millerovou a Václavem Kovářem.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Cirkus Jo-Joo ode dneška vystupuje v Českých Budějovicích. Hrajte o vstupenky

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Cirkus s principálem Jaromírem Joo začíná vystupovat v Českých Budějovicích už dnes a zakončí své dlouhé působení v neděli 7. června Na Dlouhé louce, naproti vstupu do výstaviště. Cirkus můžete navštívit ve všední dny od 17:30, v sobotu od 10 a 15 hodin a v neděli vždy od 15. hodiny.

A co si pro vás účinkující připravili? Oblíbená čísla klaunů entertainerů, což jsou moderní klauni, kteří parodují jednotlivá vystoupení, rychlopřevleky, vystoupení na visutých šálách, akrobacie přes švihadla a na perských tyčích a určitě i krotitelské vystoupení principála Jaromíra Joo. To všechno a spousta jiných zážitků vás čeká při představení v cirkusu Jo-Joo v Českých Budějovicích. Na místě můžete v jedné ze dvou přestávek navštívit i vyhlášenou cirkusovou zoo a v ní i tygry, levharty nebo pumy.

Na skvělá představení v jihočeské metropoli máme celkem pro čtyři výherce volné vstupenky. Soutěžní otázku a podmínky hry najdete v sekci „soutěže“. Přejeme vám mnoho štěstí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace