Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

  středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

  Divadelní představení.

 • Jak se dělá tanečník

  středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

  Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Další auto vjelo pod vlak. Tentokrát u Písku

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

PÍSEK - Řidička osobního automobilu VW Golf vjela ve čtvrtek po 18. hodině na přejezd směrem od Oldřichova do Písku v době, kdy projížděl vlak s bezmála třiceti cestujícími. Pravděpodobně přehlédla světelnou výstrahu. Dopravní nehoda si naštěstí nevyžádala vážná zranění, cestující ve vlaku vyvázli bez zranění a řidička se spolujezdkyní z osobního automobilu utrpěly zranění lehká.

Alkohol u řidičky i strojvedoucího vlaku vyloučily dechové zkoušky.

 

Diskuse k článku - 6 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • ivana 

  Reagovat

   

  Méně keců za jízdy,méně hlasitě puštěných rádií a víc koukat na to,kam jedeš,náno,ta cesta je suoer.tyhle nanynky by to měly všechno zaplatit-hasiče, PČR, záchranku a české dráhy!!! Příště by si dala pozor někam vjet,když bliká červené výstražné světlo-ve křížovatce taky jezdí na červenou??

  Vloženo 22.7.2019 10:03:08

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • Cestovatel 

  Reagovat

   

  Vjíždíš do křižovatky musíš se starat kdo pojede kdo ne .To samé na žel.přejezdu.Snížím rychlost žádně se rozhlédnu a světelná signalizace je pro mne doplnková.Řidiči jsou schopni objet půlené závory.Dále proč dají dýchnout i fírovi? Kdyby měl alkohol tak by mu tam nevjeli? Někdy mi připadá řešení nehod jako by policie neznala dopravní předpisy a zákony našeho státu.Ale to je už jiná.

  Vloženo 21.7.2019 18:49:46

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  To je snad další česká rarita - křižování silnic s kolejemi. Normální by bylo, kdyby byly na přejezdech závory. I když toto byla nejspíš vina řidičky, ČD nejsou žádní chudáci, tak by se k problematice měli postavit čelem a svoje trasy zabezpečit tak, aby prostě nebyly volné přejezdy. Je to smutné, že za poslední dobu na nechráněných přejezdech zemřelo tolik lidí, byť vlastní vinou.

  Vloženo 21.7.2019 07:24:23

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Protože lidstvu degeneruje mozek a všechny instinkty.

   Vloženo 21.7.2019 09:31:16

  • Zvláštní 

   Reagovat

    

   U červené na křižovatce NIKDO nikdy nediskutuje. U vlaků a přejezdů se náhle vyrojí chytráků až na půdu. Ještě že minulé vedení kraje tolik osobáků zrušilo - chránilo životy roztržitých a vyhlášku porušujících Jihočeských řidičů.

   Vloženo 21.7.2019 10:25:22

 • franc 

  Reagovat

   

  Jezdím tudy denně,světla nejdou přehlédnout,tak přehledný přejezd se vidí málokde.

  Vloženo 21.7.2019 06:29:09

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace