Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Myslivecký ples

  sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

  K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

 • Retro disco s Milošem Zemanem

  sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Dušan Bartoš a hospoda U Sulana založili novou tradici

PÍSEK - Známý písecký běžec Dušan Bartoš a hospoda U Sulana v sobotu 22. července uspořádali 1. ročník běžeckého závodu s názvem Sulan - Běh kolem Otavy. Na start se postavilo 48 běžců a běžkyně všech výkonnostních a sedmi věkových kategorií nad 18 let, kteří spolu s hlavním pořadatelem za krásného letního počasí zahájili novou tradici. Běh krásnou přírodou od Sulana po proudu řeky Otavy směrem k plynové lávce a zpět v délce sedmi kilometrů bude mít určitě pokračování i v příštím roce.

Z vítězství v premiérovém ročníku se radoval Roman Budil junior z klubu Atletika Písek.

 

Ostatní výsledky a hodnocení hlavního pořadatele najdete v papírových Píseckých postřezích. Tam se také dočtete, jak je Roman Budil spokojený s dosavadním průběhem sezony a kam směřují jeho další běžecké kroky.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Luboš 

  Reagovat

   

  Jedná se o závod dělaný skutečným běžcem pro běžce, fajn lidi, příjemná atmosféra, dostatek občerstvení, nádherná trasa. Všem doporučuji účast na příštím ročníku.

  Vloženo 24.7.2017 19:35:44

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace