Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Klavírní koncert

    Úterý 28.1 17:30 - Písek, Městská knihovna

  • Kytice – Divadlo Kašpar

    Úterý 28.1 20:00 - Divadlo Pod čarou, Písek

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Fotbal: O výhře Božetic rozhodl nestárnoucí Miroslav Maťha

BOŽETICE – Dva zápasy, čtyři body. Přesně taková je bilance fotbalistů Božetic, kteří berou jarní boj o záchranu nejnižší krajské soutěže smrtelně vážně a jejich výsledky se rapidně zlepšují. Tentokrát bodovali na úkor Smetanovy Lhoty.

 

V sobotu zvítězili svěřenci božetického trenéra Martina Zemana 1:0 v domácí bitvě nad oslabenou Smetanovou Lhotou, které chyběli kapitán Bartoň nebo nebezpečný záložník Matucha. Hostující fotbalisté navíc měli evidentní problémy se specifickým a menším hřištěm v Božeticích, čehož domácí především v první polovině utkání využili. Krásnou střelou bez přípravy rozhodl o domácím tříbodovém zisku ve 35. minutě po přihrávce Tollingera zkušený veterán Miroslav Maťha. Po přestávce se sice hosté ze Smetanovy Lhoty zlepšili, ale vyrovnat nedokázali, neboť se prakticky nedostávali do zakončení, a tak se ze zisku tří bodů radovaly Božky.

Další podrobnosti z utkání a hodnocení obou trenérů čtěte ve středečních novinách.

Připravil Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace