Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Deskohraní s Michalem

  Úterý 18.2 16:00 až 18:00 - Knihovna pro děti a mládež, 1. patro, Tábor

 • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

  Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

Halloween zavítal do Bošovic. Překvapení bylo v rakvi

 Autor: Martin Petřík

    Autor: Martin Petřík

BOŠOVICE U ČÍŽOVÉ – V sobotu 2. listopadu se uskutečnil v Bošovickém sálku již čtvrtý ročník místního setkání s Halloweenem. Pro děti bylo přichystáno pohoštění, za pomoci rodičů si mohlvy vydlabat svou dýni, která posloužila jako označení v průvodu masek v cestě za překvapením.

 

Tři desítky dětí dorazily do salonku místního pohostinství, aby se předvedly v maskách. Zároveň si za doprovodu písniček mohly zatancovat a byl tu připravený mikrofon, do kterého mohly zpívat do tónů známých písniček z českých pohádek.

Zároveň si každý mohl vydlabat svou dýni. Svítící dýně pak sloužily jako navigační body v cestě za dobrodružstvím. Za tím se děti vydaly chvilku po setmění. Cesta byla dlouhá, vedla do kopce a děti musely několikrát překonat strach, slyšet byly podivné výkřiky a sem tam se objevilo nějaké to strašidlo.

Když ale tohle všechno překonaly, dostaly se do cíle. Cílem byl místní hřbitov. U něj čekalo překvapení a zároveň další zkouška překonání strachu. Ležela tu rakev. Tu děti směly otevřít až ve chvíli, kdy na místo dorazili úplně všichni. V rakvi se našly bonbóny, které byly odměnou za celou strastiplnou cestu.

Víc včetně ohlasů bude ve středu v Píseckých postřezích. 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • jan 

  Reagovat

   

  Je třeba ocenit práci rodičů, kteří připravili akci pro děti. Nicméně, bonbony do rakve bych nedával. To už mi přijde dost morbidní.

  Vloženo 4.11.2019 12:01:11

 • Jiří 

  Reagovat

   

  Hotová Amerika...Už chybí jen Santa na štědrý den.

  Vloženo 4.11.2019 10:19:51

  •  

   Reagovat

    

   Přesně. To musíme od júesej přebírat každou blbost?!

   Vloženo 4.11.2019 16:50:24

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace