Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Muž odsouzený za podvody stále nenastoupil k výkonu trestu

STRAKONICE – Po muži, který se od května vyhýbá nástupu do výkonu trestu odnětí svobody za spáchané podvody v rámci celé republiky, pátrají strakoničtí policisté. Muže odsoudil Okresní soud Jeseník za spáchání trestných činů podvodu, za něž byl již v minulosti trestán a podezřelý je z další této činnosti.

 

„Hledaný nabízel k prodeji vstupenky na hokejová utkání, za které převzal finanční hotovost, ale vstupenky nedodal. Nabízel také dárkové karty na nákup značkového zboží. Po osobním navázání kontaktu s osobami, kterým se představil pod smyšleným jménem, nabízel zvýhodněné karty do značkových sportovních prodejen s údajným nabitým kreditem k nákupu sportovního zboží. Ve skutečnosti částka na kartě neodpovídala, byla nižší nebo byla karta prázdná," přiblížila policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Muž se tak obohatil o několik desítek tisíc korun. Stejným způsobem může podle mluvčí podvádět i další osoby v celé republice. Policie proto žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po tomto muži a uvítá jakékoli informace o jeho pohybu či pobytu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace