Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

O Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ můžete hlasovat do páteční půlnoci

AKTUALIZOVÁNO - 17.3.2017 09:54

SEZIMOVO ÚSTÍ - Už jen pár hodin zbývá do zahájení finálového večera Miss Sezimovo Ústí 2017. O titul se utká osmička finalistek. Která z nich si odnese korunku vítězky rozhodne porota.

Finálovým večerem v sezimoústeckém kině Spektrum bude provázet bavič a moderátor Vladimír Hron. Těšit se diváci mohou i na herečku a zpěvačku Danielu Šinkorovou, která určitě zazpívá pár písní ze svého repertoáru. Patronkou letošní soutěže je 1. Česká vicemiss a Miss Earth 2009 Tereza Budková. Tak neváhejte a přijďte se v sobotu večer do Spektra podívat, která z letošních finalistek si od stále ještě úřadující Miss Sezimovo Ústí 2015, Barbory Vodehnalové, převezme korunku vítězky pro následující dva roky. Vstupenky na finálový večer jsou v prodeji. Rezervovat si je můžete na telefonu 381 276 707 nebo rovnou zakoupit v kanceláři předprodeje Městského střediska kultury a sportu Sezimovo Ústí.

Navíc stále se ještě stále až do páteční půlnoci  můžete zapojit do čtenářského hlasování, které rozhodne o vítězce titulu Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ. Všechny finalistky si můžete prohlédnout ZDE. A hlasovací systém najdete na pravé straně našich webových stránek. Takže si všechny dívky pořádně prohlédněte a dejte svůj hlas té, která by podle vás měla vyhrát.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace