Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Je vrahem ženy z Myšence její syn?

 Autor: PČR

    Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 3.7.2015 13:11

PÍSECKO - Pravděpodobným vrahem ženy z Myšence by měl být třiadvacetiletý mladík, kterého policie obvinila ze zabití sedmačtyřicetileté ženy a v pondělí ho zadržela. Zločin se stal 1. května poblíž Myšence. Zavražděnou kriminalisté našli u řeky Blanice za Klokočínem v tůni při pátrací akci.

 

„Stále není jasný motiv jeho činu. Jasná je však již přesná příčina smrti oběti, udušení z utopení. Na případu jihočeští policisté nadále pracují," informuje Jiří Matzner, mluvčí jihočeské policie.

Pokud by třiadvacetiletý podezřelý byl odsouzen za vraždu, hrozil by mu pobyt za mřížemi na dobu deseti až osmnácti let.

Regionální Deník přinesl informaci, že vrahem ženy z Myšence by údajně měl být její syn. Starosta Protivína, pod který Myšenec spadá, pro portál Jižní Čechy Teď uvedl, že atmosféra v obci se mírně uklidnila: "Té ženě už to život nevrátí, je to velká tragédie. Pokud by ale byl vrahem člověk z okruhu blízkých té ženy, tak je to pro obyvatele v otázce bezpečnosti lepší, než kdyby se v okolí potuloval někdo cizí. O to větší je to rodinná tragédie."

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  fakt hnus!
  http://pisecky.denik.cz/zlociny-a-soudy/zenu-z-mysence-udajne-zavrazdil-syn-20150702.html

  Vloženo 2.7.2015 11:42:49

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  HNUS!

  Vloženo 2.7.2015 11:25:54

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace