Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policie pátrá po třináctileté dívce z Budějovic

ČESKÉ BUDĚJOVICE - kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po pohřešované 13 leté Nikole Trávníčkové z Českých Budějovic. Dívku viděla naposledy její matka na Nový rok ve 14 hodin, kdy dívka odešla z místa trvalého bydliště s tím, že jde za kamarádkou. Doma nechala svůj mobilní telefon a do dnešního dne se domů nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. Je pravděpodobné, že se pohybuje v Českých Budějovicích ve společnosti mladého muže.

 

Dívka je 163 cm vysoká, má štíhlou postavu, modrozelené oči, černé vlasy délky na ramena, kulatý obličej, v uších kulaté náušnice z bílého kovu. Naposledy na sobě měla oblečeny černé kalhoty, bílé triko, zelený svetr a černou zimní bundu s kapucí. Fotografie dívky (kriminalisté nemají k dispozici kvalitnější foto) je v příloze.

Pokud máte o dívce jakékoliv informace, víte, kde se nachází, kontaktujte kriminalisty na telefonním čísle 974 226 336, na mobilním telefonu 727 936 868 nebo volejte přímo linku 158. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace