Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policie stále pohřešuje tři muže. Viděli jste je?

Muž z Husince , Autor: PČR

Muž z Husince     Autor: PČR

JIŽNÍ ČECHY – Již v průběhu uplynulých měsíců jsme vás informovali o pohřešovaných osobách z Prachaticka. Jednalo se o muže z Husince, Vlachova Březí a Nové Pece. Ty se zatím nepodařilo vypátrat. Pokud máte o zmíněných osobách nějakou informaci nebo jste je někde zahlédli, ozvěte se kriminalistům na čísle 974 236 446 či přímo na linku 158.

Od 30. ledna 2014 pátrají prachatičtí policisté po padesátiletém muži z Husince. 29. ledna 2014 odešel z domova a nepodal o sobě žádnou zprávu. Na pohled je zdánlivého stáří 50 let, je vysoký 180 centimetrů, má střední postavu, krátké prošedivělé vlasy ostříhané na ježka, hnědé oči a prošedivělý plnovous. Je charakteristický kolébavou chůzí. Na sobě měl naposledy maskáčovou bundu a kalhoty, černou mikinu, sportovní obuv značky HIS tmavě šedé nebo hnědé barvy se žlutým lemem, kožený klobouk tmavě hnědé barvy, přes rameno měl zelenou kabelu, tzv. polní tašku.

Po dalším muži kriminalisté pátrají od 23. prosince 2014. Jedná se o šestapadesátiletého muže z Vlachova Březí. Ten z domova odešel den před Štědrým dnem a od té doby o něm nikdo neslyšel. Je zdánlivého stáří 50 až 60 let, vysoký 175 centimetrů, střední postavy, má hnědé prošedivělé vlasy, čelní pleš, modré oči, hnědé vousy (strniště). Na sobě měl tmavě modré nebo černé tepláky, tmavě zelenou bundu nebo vestu, gumáky, tzv. filcáky. Muž má poraněnou dlaň levé ruky od motorové pily (deset let starý úraz – dva prsty bez nehtů).

Třetím pohřešovaným je šedesátiletý muž z Nové Pece, po něm policie pátrá od 14. ledna 2015. Dotyčný odešel z místa bydliště 20. prosince 2014 neznámo kam a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Na pohled je zdánlivého stáří 50 až 55 let, výška 175 centimetrů. Má hnědé prošedivělé vlasy i knír (tzv. mrož). Je charakteristický pomalou chůzí. Oblečení nebylo zjištěno.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace