Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Představujeme finalistky soutěže Miss Sezimovo Ústí. Dnes - Anežka

Anežka Pecháčková , Autor: Archiv MSKS

Anežka Pecháčková     Autor: Archiv MSKS

AKTUALIZOVÁNO - 22.3.2019 17:47

SEZIMOVO ÚSTÍ – Finále čtvrtého ročníku soutěže Miss Sezimovo Ústí se blíží. Proběhne už v sobotu 30. března v sezimovoústeckém kulturním domě Spektrum. Vedle hlavního titulu bude zvolena také Miss Sympatie, o níž rozhodne součet internetového hlasování na Facebooku soutěže a hlasování diváků v sále. Zpravodajský portál JčTeď udělí jako mediální partner titul Miss JčTeď. Hlasuje se přímo zde na portálu a postupně představujeme všech dvanáct finalistek..

 

Heligonkářka Anežka slibuje přijít včas

Dívka s číslem 5 Anežka Pecháčková je z Debrníku a studuje obor cestovní ruch v Třeboni. Už na castingu upoutala neustálým smíchem a pohotovou výřečností. „Už jsem jednou byla na castingu soutěže Elite Model Look a Czechoslovak TopModel, ale připadá mi, že tam nechtějí děvčata, ale ramínka na šaty. S mými boky mě prostě nevybrali," bere to Anežka s humorem. Prý musí taky ještě povyrůst, protože měří jen 169 centimetrů. Je jí 16 let.

Když zahlédla na Facebooku informaci o vyhlášení soutěže Miss Sezimovo Ústí, líbilo se jí, že tu nejsou předepsané žádné míry a parametry. „Mamka mi řekla, ať to zkusím," zmínila šestnáctiletá Anežka, která se svou energií toho zvládá opravdu hodně. Stolní tenis, squash, volejbal, zumbu, hraje na heligonku, s níž už vystoupila doma v Debrníku i na srazu heligonkářů a ve Vlastiboři je členkou folklorního souboru. Teď zrovna chodí na škole v Třeboni do malého kurzu japonštiny. „V rámci školního partnerství k nám právě přijely studentky z Japonska a každé ráno před vyučováním s nimi máme lekce. Kontaktním jazykem je pro nás angličtina," říká Anežka, která by si v životě přála hodně cestovat, rozhodně projet Jižní Ameriku, a jednou by ráda pracovala jako delegátka cestovní kanceláře nebo nejraději měla svoji vlastní cestovku.

Na otázku, za kterou vlastnost ji mají lidé kolem rádi, odpovídá: „Říkají mi, že jsem sluníčko. Jsem pozitivní po mamce." A upřímně se vyznala i o tom, co považuje za svou slabou stránku: „Jsem nedochvilná, věčně chodím někam pozdě. Jenže já toho mám tolik, co chci stihnout!"

Anežka ale ujišťuje, že na finále soutěže Miss určitě dorazí včas. „Tam se radši nechám odvézt od taťky. Ten je můj opak a všude je pro jistotu hodinu předem," směje se.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace