Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Přepadl seniora na toaletách

ČESKÝ KRUMLOV – Na začátku září devětadvacetiletý muž fyzicky napadl seniora na toaletách. Ukradl mu tašku s doklady. V uplynulých dnech loupežníka konečně policisté zadrželi. Nyní je už obviněný a také ve vazbě.

V neděli 8. září kolem poledne se devětadvacetiletý muž dopustit loupežného přepadení na jednasedmdesátiletém seniorovi, a to na toaletách v jedné restauraci na Plešivci, v Českém Krumlově. Obviněný fyzicky napadl staršího muže, který v důsledku toho upadl na zem. Poté mu ukradl tašku, kterou měl senior přes rameno. V tašce byly osobní doklady a peníze. Škoda byla odhadnuta na částku kolem tří tisíc korun. Ke zranění staršího muže však nedošlo.

„Kriminalisté devětadvacetiletému pachateli sdělili obvinění pro podezření ze spáchání trestného činu loupeže. Státní zástupce poslal obviněného do vazby,“ doplnila tisková mluvčí českokrumlovských policistů Lenka Kozoňová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace