• Místní kolo soutěže

středa 22.1 17:00 - Blatná, ZUŠ

• Stopem se psem v Asii

středa 22.1 17:00 - Městská knihovna Jindřichův Hradec, U Knihovny 1173, Jindřichův Hradec

Beseda.

Příbramský lídr Krále nešetřil, nadělil jim desítku

PÍSEK – Ve středu 4. prosince se na píseckém zimním stadionu hrálo další kolo druhé ligy. Písečtí Králové přivítali hokejisty Příbrami, kteří se společně s Kolínem dělili o první místo. Rozdíl v tabulce byl na ledě znát od prvních minut. Už během první dvacetiminutovky si hosté vypracovali náskok 4:0. V další třetině sice domácí dokázali s favoritem držet krok, ale v závěrečné části opět Příbram nastartovala brankostroj. Počet inkasovaných gólů se nakonec vyšplhal až na děsivou číslici deset. Ve žlutomodrém dresu se prosadili Jan Karbulka a David Matějka.

IHC Písek – HC Příbram 2:10 (0:4, 2:2, 0:4)

Branky a nahrávky: 32. Karbulka (Novák, Bárta), 36. Matějka (Arnošt) - 3. Chlouba (Rohlík, Saňa), 5. Jindra (Káník), 7. Brzák (Straka, Grubner), 16. Panna (Chlouba, Kolouch), 31. Saňa (Mašek, Panna), 40. Rohlík (Saňa, Kolouch), 46. Saňa (Rohlík, Jindra), 53. Jindra (Káník), 53. Kolouch (Saňa, Hlaváček), 56. Hlaváček (Chlouba)

Rozhodčí: Hornáček – Zimmermann, Sedláček. Vyloučení: 4:5. V oslabení: 0:0. Využití: 0:1. Diváků: 100

Písek: Hamalčík (41. Štrobl) – Bílek, Turek, Šafář, Šaršok, Růžek, Tintěra, Sivek – Arnošt, Matějka, Bednařík, Strnad, Přibyl, Novák, Bárta, Karbulka, Volf, Rod

Příbram: Čech – Straka, Hlaváček, Havlín, Mašek, Grubner, Saňa, Rittig – Josefus, Brzák, Kolouch, Chlouba, Šinágl, Rohlík, Panna, Čurda, Jindra, Káník