Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Rozdali jsme další vstupenky do cirkusu. Druhé kolo soutěže začne už brzy

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Populární cirkus Jo-Joo s principálem Jaromírem Joo začíná vystupovat v Českých Budějovicích už dnes a zakončí své dlouhé působení v neděli 7. června Na Dlouhé louce, naproti vstupu do výstaviště. Cirkus je možné navštívit ve všední dny od 17:30, v sobotu od 10 a 15 hodin a v neděli vždy od 15. hodiny.

A co si pro vás akrobati, klauni a další účinkující připravili? Na řadu přijdou oblíbená čísla klaunů entertainerů, což jsou moderní klauni, kteří parodují jednotlivá vystoupení, rychlopřevleky, vystoupení na visutých šálách, akrobacie přes švihadla a na perských tyčích a určitě i krotitelské vystoupení principála Jaromíra Joo. To všechno a spousta jiných zážitků vás čeká při představení v cirkusu Jo-Joo v Českých Budějovicích. Na místě můžete v jedné ze dvou přestávek navštívit i vyhlášenou cirkusovou zoo a v ní i tygry, levharty nebo pumy.

Na skvělá představení v jihočeské metropoli máme celkem pro čtyři výherce volné vstupenky. Soutěžní otázka zněla: Na kterém místě rozloží svůj stan v krajském městě cirkus Jo-Joo? Správě odpověděli za B) Na dlouhé louce a vylosováni byli: Eva Šefčíková z Českých Budějovic, ta získala rodinnou vstupenku. Dále pak vstupné pro dvě osoby vyhráli Iva Karásková z Písku, David Bakalář z Českých Budějovic a Kateřina Daňhelová ze Strážkovic u Trhových Svinů.

 

Další kolo soutěže o vstupenky na českobudějovická vystoupení se rozjede už brzy. Sledujte náš web Jižní Čechy Teď a nic vám neunikne.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace