Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

S vypnutou elektřinou musí počítat lidé na řadě míst v kraji

JIŽNÍ ČECHY – Ve středu 24. června zasáhne region celá řada plánovaných odstávek elektřiny. S bezproudím musí počítat lidé na mnoha místech v kraji. Kdy a kde je třeba s vypnutím počítat?

 

Na Písecku nepůjde elektřina od 12 do 14.30 v Chyškách - část obce od pošty směrem k benzinové stanici, rodinné domy za pekárnou, rodinné domy a bytovky u školy - celé sídliště, telefonní ústředna, škola. Od 8 do 10.30 budou bez proudu v Hrachově, Ražkově, Podchýšské Lhotě, Záluží a Chyškách. Od 8 do 15 hodin postihne odstávka Mirovice- Hřbitovní, Nádražní, Táborská, U Vodárny, Zámostí. Od 8 do 14 hodin nepůjde elektřina v Údraži – rodinné domy kolem hlavní silnice od Chřešťovic směr Albrechtice nsd Vltavou, obě strany, samoty k dlouhým loukám a za rybníkem Pikhartský.

Na Strakonicku nepůjde elektřina od 8 do 18 hodin v Bratronicích - část obce od návsi od čp.14 včetně směr Záboří a ulička dolů po čp.25 včetně.

Na Prachaticku se musí od 8 do 18 hodin bez proudu obejít v Netolicích – Za Potokem a na Horánku a Nová Pec - lokalita Klápa. Od 10.15 do 12.45 zůstanou vypnuté Chvalovice.

Na Českokrumlovsku musí počítat od 8 do 15 hodin s výpadky Nové Spolí – Tichá, od 12.30 do 14 hodin Hory. Od 8 do 9.30 nepůjde elektřina ve Frymburku a Svatonínově Lhotě.

Na Českobudějovicku postihne bezproudí od 8 do 17 hodin Rychnov u Nových Hradů. Od 8 do 15 hodin Hůry a Adamov - Adamovská, Hraniční. Od 11.30 do 13.30 budou bez elektřiny Ledenice – Zdržek, od 9 do 11 hodin Dvorec. Od 11 do 14 hodin se odstávka plánuje také ve Slavošovicích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace