Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Soutěžte o vstupenky na Carmen. Uvede ji točna v Českém Krumlově

www.otacivehlediste.cz

www.otacivehlediste.cz

ČESKÝ KRUMLOV – Českokrumlovská točna neodmyslitelně patří k letní sezóně na jihu Čech. Tento fenomén vyhledávají turisté z celého světa a proto není divu, že jsou představení na letní sezónu dlouho dopředu vyprodána.

Ve spolupráci s Jihočeským divadlem v Českých Budějovicích, které Otáčivé hlediště provozuje, chystáme na léto několik krásných pozvánek na představení. Navíc jednomu z vás uděláme radost vstupenkou pro dvě osoby na aktuální představení. Soubory Jihočeského divadla se do zámecké zahrady přesunuly už 11. června. Do 5. září plánují celkem sedm titulů v 85 představeních. Od čtvrtka 16. do neděle 26. července můžete navštívit v kouzelném prostředí českokrumlovského zámku klasickou operu z roku 1875 Carmen. Ta patří mnoho let mezi nejoblíbenější světové opery. Chcete se vydat na Carmen zadarmo? Stačí s námi soutěžit a mít trochu štěstí při losování. Soutěžní otázku hledejte ve všech tištěných novinách nebo v sekci soutěže na zpravodajském webu Jižní Čechy Teď. Přejeme hodně štěstí!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace