Kdy a kam

  • Jóga

    pondělí 25.3 14:30 - Písek, KD

  • Koncert pěveckých sborů ~ ZUŠ Otakara Ševčíka

    pondělí 25.3 17:30 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Supermoto odstartovalo republikový šampionát na Hradišti

PÍSEK, HRADIŠTĚ - Supermoto je disciplína, která spojuje tři další - silniční závody, motocross a plochou dráhu. Mezi divácky nejatraktivnější vždy patří skluzy motocyklů v zatáčkách na asfaltové části tratě a desítky metrů dlouhé skoky na šotolině.

 

A to všechno nabízí hradišťský autodrom nad Pískem. Proto se zde v sobotu 2. května konal úvodní závod šestidílného seriálu mistrovství České republiky a v sobotu 23. srpna se sem všichni účastníci vrátí ke čtvrtému závodu. Jelo se ve čtyřech třídách a sedmi kategoriích: S4 - Quad (čtyřkolky), S3 - MX Cup, Veteran Cup 40 + 35, S2 a nejprestižnější třída S1. Na startovní rošt se postavila šedesátka jezdců, která přítomným divákům připravila zajímavou a mnohdy dramatickou podívanou.

Z píseckých jezdců se jako jediný představil Vladimír Bouška ve čtyřkolkách, ale vůbec se mu nedařilo. Ze startovního pole pěti jezdců skončil až na samém chvostu celkového pořadí.

Václav Kozma

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace