Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Syn měl ženu z Myšence údajně zavraždit kvůli penězům. Na pohřeb nepřišel

PÍSECKO - Byl vrahem sedmačtyřicetileté ženy její vlastní syn? O tom se vedou diskuze již od minulého týdne, kdy policie obvinila třiadvacetiletého mladíka z vraždy v Myšenci. Oficiálně tuto verzi policie nikdy nepotvrdila, ale obyvatelé Protivínska mají jasno. Týdeník Písecké postřehy získal komentář místního muže, který mimo jiné zmínil, že mohl svou matku vrah zavraždit kvůli penězům, protože ho rodina vydědila. Ani na pohřeb prý syn zavražděné nepřišel. Víc podrobností a svědectví se dozvíte v aktuálním vydání.

Diskuse k článku - 6 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Karel Červenka 

  Reagovat

   

  Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

  Vloženo 11.7.2015 14:44:23

  • Karel Červenka 

   Reagovat

    

   nechápu co bylo v příspěvku špatně? byl o moc přínosnější a pravdivější než článek....

   Vloženo 11.7.2015 17:29:10

 • Tomáš Blbý 

  Reagovat

   

  Pavlačové drby jak v Top star magazínu na Primě. Příslušná redaktorko, styďte se. Jakmile není odsouzen, není vinen.

  Vloženo 9.7.2015 15:23:33

 • Hnus 

  Reagovat

   

  To snad nemyslíte vážně, tak článek na této úrovni bych čekal tak možná v Blesku. HNUS! Ať je to pravda nebo ne, jak si někdo může dovolit veřejně spekulovat na toto téma. Dokud není odsouzen, raději bych se k celé věci nijak nevyjadřoval. Touto formou jen nechutně kopete do pozůstalých po zavrazděné a zároveň do člověka, který byť je třeba vrahem, tak momentálně je stále ještě nevinný.

  Vloženo 9.7.2015 06:57:29

 • bulvár 

  Reagovat

   

  tohle je tedy úpadek novinařiny.. já zase slyšel od nejmenovaného zdroje, že v jedněch píseckých novinách dělá pěkná kráva..

  Vloženo 8.7.2015 23:17:23

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Doufám, že si je autorka tohoto článku vědoma toho, že za tyto lživé řeči, které zde napsala, mohou být velmi brzy použity při řízení "za pomluvu", nehledě na to, že tím poškozuje CELOU jeho rodinu. V jejím zájmu bych tento článek stáhla.

  Vloženo 8.7.2015 21:50:37

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace