Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Výpadky elektřiny ztíží provoz řadě domácností i firem

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – S výpadky elektřiny musí počítat lidé na několika místech regionu i po prodlouženém víkendu. Ovšem v omezené míře. Kdy a kde se chystají pravidelné odstávky elektřiny v úterý 7. července?

 

Na Písecku potrvá výpadek proudu od 8 do 16 hodin ve Zlivicích - vypnutí se týká celého areálu firmy Bak, včetně všech dalších podnikatelských subjektů v areálu. V Písku nepůjde elektřina od 8 do 14 hodin – Denisova, Na Spravedlnosti.

Na Táborsku musí s vypnutím počítat od 8 do 16 hodin Radostovice.

Na Jindřichohradecku se odstávka chystá od 8 do 16 hodin v Kardašově Řečici -  v části ulice Bezručova - od č.p. 536 po č.p. 665.

Na Prachaticku zavládne bezproudí od 8 do 14 hodin ve Vimperku - Pivovarská, K Vodníku. Bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů. Od 8 do 16 hodin musí s vypnutím počítat Kahov, Libínské Sedlo, Oseky, Podolí a Prachatice – Velké náměstí.

Na Českokrumlovsku budou od 8 do 14 bez proudu Boletice. Od 8 do 11.30 nepůjde elektřina ve Frymburku – Předmostí a v Přední Výtoni – Frýdavě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace