Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zběsilá jízda mladíka v Písku zaměstnala na dlouho policii

PÍSEK - Sváteční pondělí si mladý řidič "zpestřil" policejní honičkou. Včera projížděl třiadvacetiletý mladík píseckými ulicemi s Alfou Romeo, jeho bezohledné jízdy si všimli policisté a řidiče chtěli zastavit. Jenže ten na jejich výzvu nereagoval a projížděl městem jako v akčním filmu.

 

Svou jízdou nerozvážný mladík ohrožoval cyklisty, chodce a ostatní účastníky provozu, najížděl do protisměru, křižovatky projížděl na červenou. Nakonec se třiadvacetiletý řidič dostal z města a mířil dál přes Nový Dvůr, Tálín až do Chrastin, kde policie ze Zvíkovského Podhradí vytvořila ze služebního automobilu na hrázi rybníka zátaras. Mladíka to ale nezastavilo, chtěl policisty svým autem ze silnice vytlačit. „Celá honička skončila až použitím hrozby s namířenou střelnou zbraní," doplňuje policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Policisté rebelovi udělali ihned zkoušku, zda neužil před jízdou návykové látky. Test potvrdil, že měl mladík v krvi drogu ze skupiny metamfetaminu. Jak se také ukázalo, mladík z Prachatic ani nemohl předložit svůj řidičský průkaz, který měl zadržený pro jeho jiné dopravní prohřešky. Mladý muž nyní setrvává v policejní cele.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • Emma 

    Reagovat

     

    Okamžitě, ale okamžitě za katr nejmíň na 10 let!

    Vloženo 10.7.2015 14:54:28

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace