Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Písečtí florbalisté postoupili do play up

PÍSEK - Písečtí florbalisté dokázali v posledním utkání základní části divize zdolat FBC Rokycany. Díky výhře si zajistili 3. místo a postup do play up. Tam celek Michala Hanzlíka narazí na Krnov. Úvodní kolo vyřazovací části se hraje na tři vítězná utkání. První dva zápasy Písek odehraje o víkendu na hřišti soupeře.

Do utkání vstoupili Písečtí dobře a vytvořili si několik slibných příležitostí, ale nakonec to byl soupeř, který otevřel skóre. Domácí se však nenechali rozhodit a pokračovali ve své hře, která postupně nesla ovoce, a ještě to přestávky skóre otočili – 2:1.  Během druhé části svěřenci Michala Hanzlíka vstřelili další čtyři góly – 6:1. V poslední části oba týmy zapomněly na obranu a diváci viděli dalších devět branek. Písek si bez větších obtíží došel pro vítězství 11:5.

Kanadské bodování soutěže po základní části vyhrál písecký Michael Cigánek, který zaznamenal ve 21 utkáních úctyhodných 68 bodů za 35 branek a 33 asistencí. Celý tým se také může pyšnit nejlepší úspěšností při hře v oslabení.

Trenér Písku Michal Hanzlík: ,,Jsme moc rádi, že se nám podařilo zvládnout poslední důležité utkání a dokázali jsme se dostat do play up. Bylo důležité, že se nám podařilo vytvořit si větší brankový rozdíl a mohli jsme rotovat sestavou, protože nevíme, co se může stát během utkání play up. Nyní nás čeká pro nás neznámý soupeř z Krnova. Na soupeře se pokusíme, co nejlépe připravit a pevně věřím, že můžeme být úspěšný a v sérii zvítězit.“

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace