Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Písečtí na soupeře vlétli v první třetině a bylo hotovo

PÍSEK - Čtyři kola před konce regionální ligy mladšího dorostu přivítal pátý Písek na svém ledě celek z druhé poloviny tabulky. Domácí mladíci se dlouho na ledě nerozkoukávali a brzy začali pálit ostrými. V šestnácté minutě, kdy se hned dvakrát trefil Suchan, vedli už 4:0 a komplikace nepřipustili ani v dalším průběhu hry. Ve zbývajících dvou třetinách přidali po gólu a v poklidu si připsali do tabulky plný počet bodů.

IHC Písek - TJ Lanškroun 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Matašovský (Suchan), 11. Dráb (Smetana), 16. Suchan (Matašovský), 16. Suchan (Matašovský), 31. Řezáč (Matašovský), 53. Polák (Řezáč)
Rozhodčí: Jílek - Šperl, Zíka
Písek: Špiler (Hořejší) - Kacbunda, Kocour, Řezáč, Polák, Keřka, Kurfürst, Wimmer, Dráb, Suchan, Lechnýř, Matašovský, Kovanda, Žák, Smetana

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace