Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Plánované adventní uzavírky ulic v Budějovicích - kdy a kde?

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Kvůli vánočním akcím v jihočeské metropoli se budou muset řidiči připravit na dopravní omezení. Již zítra se například Budějovičtí dočkají uzavírky náměstí.

Zítra od 16 do 17 hodin se pro řidiče úplně uzavře náměstí Přemysla Otakara II. z důvodu slavnostního rozsvícení vánočního stromu. Na náměstí tedy raději přijďte pěšky anebo využijte služeb MHD.

Zanedlouho po rozsvícení vánočního stromku Budějovice čeká tradiční přílet anděla. 5. prosince bude pro auta uzavřeno náměstí Přemysla Otakara II. a to od 16:30 do 19 hodin. Radniční ulice se řidičům zavře již od 11 do 20 hodin kvůli zajištění technického zázemí a následného příletu anděla.

Těsně před Štědrým dnem dojde ještě na uzavírku ulice Panské a Hroznové v úseku Česká - Mlýnská. Omezení nastane 22. prosince od 6 do 18 hodin z důvodu konání staročeské vánoční uličky.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace