středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

• Drahá legrace

středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Divadelní představení.

Po píseckém derby zůstaly body v Semicích

SEMICE – V sobotu po poledni se v Semicích hrálo jedno z utkání sedmého kola fotbalové B třídy. Domácí tým, který se drží v popředí tabulky, přivítal soupeře z jejího chvostu, nedaleké Hradiště. Semickým chyběli oba Keclíkové a na jejich hře to bylo znát. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal s častými nepřesnostmi obou mužstev. Na přestávku hráči odcházeli smírně 1:1. Ve druhé půli se Semice zvedly a byly lepším týmem. Hosté drželi remízu až do 82. minuty, když jako už tradičně inkasovali po standardní situaci. Trochu utrápené tři body zůstaly v semickém areálu, Hradiště nadále zůstává bez výhry.

FC AL-KO Semice – TJ Hradiště 2:1 (1:1)

Branky: Antony, Zborník – Matějka

Rozhodčí: Šťastný – Krejník, Tanáč. ŽK: 2:3 (Holub, Čedík – Pichlík, Blažek, J. König). Diváci: 30

Semice: Poskočil – Antony, Císařovský, Čedík, Nousek, Sádlo, Zborník, Holub, Buchtele, Veleman, Škulina (71. Mendel)

Hradiště: Kaška – Blažek, Matějka, M. Valach (36. Mála), Hanus, Žalud, Pichlík, D. König, hubička (84. Kačírek), Kocián, J. König

Ve středečních Píseckých postřezích zhodnotí duel trenéři obou týmů.