Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Podzimní premiéra i derniéra v jednom. Fotbalisté Ledenic se konečně vrátí na domácí půdu

LEDENICE – Pro fotbalisty Ledenic, kteří v průběhu letní přípravy pomýšleli na horní patra tabulky krajské I. B třídy, je dosavadní průběh sezony noční můrou. Kvůli rozsáhlé marodce a faktu, že zatím odehráli všechny zápasy z důvodu rekonstrukce ledenického areálu na hřištích soupeřů, posbírali za dvanáct odehraných kol pouhé čtyři body a jsou jasně poslední. Hřiště sice ještě není po rekonstrukci kompletně hotové, ale protože jejich příští soupeř z Třebětic jako jediný nesouhlasil s prohozením pořadatelství, vrátí se Ledeničtí už nadcházející víkend na domácí půdu. „Konečně hrajeme doma. Těšíme se a chceme alespoň trochu odčinit nepovedený podzim. Klukům jsem říkal, že chci vidět chuť a vůli po vítězství. Třebětice mají slabší útok a je potřeba to využít. Musí nám ale fungovat obrana a nesmíme dělat naivní chyby,” uvedl v tiskové zprávě ledenický kouč Stanislav Jindra. Sobotní zápas začne ve 14 hodin.


Ve sportovním areálu je sice kompletně hotové hřiště včetně branek, ale chybí dodělávky na tartanovém oválu. „Provoz v sobotu bude trochu omezen jak pro hráče, tak i diváky. Místa, kudy projít ke hřišti, budou vyznačená, takže fanoušci budou mít snadnou orientaci," dodal předseda klubu Zdeněk Vitoušek. Domácí si pro zmíněný návrat na vlastní půdu připravili i novinku v podobě zápasového zpravodaje, který se bude jmenovat Slavoják, a pokud půjde všechno podle plánu, měl by se stát v Ledenicích tradicí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace