Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policie hledá svědectví k případu vraždy v Třebišti

AKTUALIZOVÁNO - 17.2.2020 21:14

TÁBOR - Od 13. února vyšetřují jihočeští kriminalisté vraždu mladé ženy v Třebišti na Soběslavsku. Podezřelého jednatřicetiletého muže zadrželi policisté na zahradě domu. Obětí vraždy je žena, která s podezřelým v domě žila.

 

Krajští kriminalisté koncem minulého týdne muže obvinili z vraždy. Motivem tohoto závažného zločinu byly pravděpodobně vztahové problémy dvojice. Podali také státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soud návrh akceptoval a obviněný muž je v současné době ve vyšetřovací vazbě.

V rámci vyšetřování se kriminalisté obracejí na veřejnost se žádostí o svědectví. Kdo minulou středu 12. února v době kolem 17. hodiny přišel do kontaktu s dvojící - mladým mužem a ženou, popřípadně jimi byl požádán o odvoz motorovým vozidlem nebo se s nimi v Želči setkal po vystoupení z autobusu ve směru z Tábora, ať policii kontaktuje na lince tísňového volání 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace