Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Policisté hledali "mladou" sebevražedkyni, vydávala se za ni 60 letá opilá žena

JINDŘICHOHRADECKO - Jihočeští policisté se zapojili do boje o záchranu života mladé ženy, která chtěla spáchat sebevraždu. Neznámý muž totiž v půlce týdne kolem osmé hodiny večer oznámil Zdravotnické záchranné službě v Plzni, že zaznamenal na sociální síti, že jistá mladá žena Denisa je na jemu neznámé samotě u Mikulova a určitě chce spáchat sebevraždu. Navázal s ní komunikaci, ale bohužel mu nechtěla říci, kde přesně je. Jihomoravští policisté se pokusili upřesnit místo, ale lokalizace sebevražedkyně se nepodařila. Naopak zjistili indicie, že žena by mohla být na okrese Jindřichův Hradec.

 

Jihočeští policisté tedy nezaváhali, a protože šlo o mladý lidský život, okamžitě využili všech prostředků k pátrání. Operační důstojníci, velmi rychle zjistili, že sebevražedkyně komunikuje z telefonu již zemřelého staršího muže. Také posléze dostali informace o konkrétní adrese.

Zde pak skutečně našli „mladou sebevražedkyni". Virtuální Denisa byla ve skutečnosti šedesátiletá „Mařena" s flaškou rumu v sobě a vše jí přišlo velmi vtipné. Nikomu dalšímu však ne. Do této akce bylo totiž úplně zbytečně zapojeno napříč republikou několik desítek policistů i záchranářů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace