Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hvězda Betlémská!?

    pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

    Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

  • Pletky s Vlastou

    pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Posílené Božetice nevypadaly v první přípravě vůbec zle

JISTEBNICE – Fotbalisté Božetic se jarní částí krajské I. B třídy, skupiny C spíše protrápili a na trávnících vybojovali pouhých osm bodů. Trenér Martin Zeman, mnohdy stále ještě hrající, si tak velmi dobře uvědomoval, že posledními odchody oslabený manšaft bude potřeba rozšířit i posílit. Hned do prvního přípravného utkání v Jistebnici, která momentálně hraje okresní přebor Táborska, tak nastoupili v základní sestavě Božetic čtyři nováčci a na herní projev svého týmu měli blahodárný vliv. Upozornil na sebe dirigentskou taktovkou a parádní úvodní brankou zejména původem Moravák Pavel Došek. Díky nezvládnutému závěru první půle, kdy Božeťáci v rozmezí pár minut třikrát inkasovali, ale nakonec přesto padli v Jistebnici 3:4. Druhé přípravné utkání sehrají v neděli 28. července od 16 hodin doma proti Cehnicím (okres Strakonicko).

1. FC Jistebnice – TJ Božetice 4:3 (4:1). Branky Božetic: Došek, Čanda (pen.), F. Horek.
Sestava Božetic: Pultar – Jiří Fara, M. Fara, Bursík, L. Stejskal – Pecka, J. Kotrba, Došek, J. Csanda – F. Horek, Čanda. Střídali Dušek, S. Csanda, Zeman a Plavec.

Další zajímavosti z utkání přineseme ve středečních novinách, kde hrající trenér Martin Zeman nastíní, co si slibuje od nových hráčů, nebo kdo jej na hřišti příjemně překvapil. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace