banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Posilněn alkoholem usedl za volant. Nadýchal přes dvě promile

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

JINDŘICHOHRADECKO – Osmatřicetiletý muž se večer vydatně posilnil alkoholem. Potom se rozhodl, že si vyzkouší svojí Felicii. Stalo se to ve čtvrtek kolem jedné ráno. Nasedl do škodovky na Masarykově náměstí a vyrazil do třeboňských ulic. Jeho jízda však neměla dlouhé trvání, protože ho v ulici Světská hráz zastavila a zkontrolovala třeboňská hlídka městské policie. Strážníci dechovou zkouškou zjistili, že řidič má nejméně 2,1 promile alkoholu v dechu, a tak ho předali třeboňským policistům. Ti přečin ohrožení pod vlivem návykové látky řádně zadokumentovali.

„Ještě ve čtvrtek 26. září provinilec převzal od policistů sdělení podezření. Nyní je trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení na svobodě,“ dodala tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace