Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Pověsil Palivec trenéřinu definitivně na hřebík?

Václav Palivec vždy uměl na své hráče pořádně zvýšit hlas, neslo to však ovoce. , Autor: Jan Petráš

Václav Palivec vždy uměl na své hráče pořádně zvýšit hlas, neslo to však ovoce.     Autor: Jan Petráš

STŘELSKÉ HOŠTICE - Trenérská kariéra dvaašedesátiletého Václava Palivce odstartovala před třiceti roky sázkou. Tehdy se vsadil, jestli dokáže s katovickým béčkem postoupit do okresního přeboru. A povedlo se. Tím odstartovala nová éra, která se dá považovat za více než vydařenou. Palivec působil ve Strakonicích, Svéradicích, Písku, Klatovech, Přešťovicích, Poříčí a Střelských Hošticích. Ať už se jednalo o mládež nebo o dospělé. Také úspěšně vedl Jihočeský výběr amatérů, s nímž postoupil až na evropské finále do Izraele. Necelých sedm let ještě vykonával funkci předsedy Okresního fotbalového svazu Strakonice. Teď má ale jeho kariéra skončit, rozhodl se totiž odejít do fotbalového důchodu. Střelské Hoštice dovedl na rozloučenou k šestému místu v Dudák okresním přeboru.

Po podzimní části sezony jste prohlásil, že v červnu zvažujete ukončit svoji trenérskou kariéru. Proč jste se tak nakonec rozhodl? Stála za tím zhoršená tréninková morálka týmu?

Určitě, ale ono je to s docházkou stejné v dnešní době i ve vyšších soutěžích...

Celý rozhovor naleznete v Týdeníku Strakonicko, který bude k dostání od středy 3. července!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace