banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

  pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

  Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

 • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

  pátek 23.8 21:00 - Vlksice

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Požil alkohol, sedl za volant a zastavil se až o strom

Ilustrační foto

Ilustrační foto

TÁBORSKO – Pod vlivem alkoholu byl v neděli 12. května muž středního věku z Vysočiny, který sedl za volant a havaroval. Krátce po 13. hodině nezvládl svůj osobní vůz a vyjel vpravo mimo komunikaci, a to na hlavním silničním tahu I/19 v katastru obce Opařany. „Zde narazil do dopravní značky, poškodil silniční příkop a zastavil se až o přilehlý strom. Včetně poškození svého vozu způsobil souhrnnou hmotnou škodu ve výši 67 tisíc korun. Následná odborná zkouška na přítomnost alkoholu prokázala hodnotu bezmála 1,5 promile, policisté muži proto zadrželi řidičské oprávnění,“ upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek. Řidič navíc utrpěl poranění, které si vyžádalo zákrok záchranné služby. Čeká ho soud, ohrožen je trestem odnětí svobody od šesti měsíců do tří let, peněžitým trestem nebo trestem zákazu činnosti.

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Pavlina 

  Reagovat

   

  Když dotyčnému seberete řidičák je to pouze papír a on budete jezdit dále. A zavřít jej; znamená živíme ho z našich peněz. Pěkné nějaké poradně veřejné prospěšné práce a tučnou pokutu ihned. A dohlédnout na zaplacení. státních úředníků máme dost.:-)))))

  Vloženo 15.5.2019 11:15:52

 • Franta 

  Reagovat

   

  Podobné idioty by měli zavřít a nepustit mezi normální inteligentní a soudné lidi. A ve vězení ať si pije třeba směs do ostřikovačů, když nemá na to, aby si to odepřel. Škoda, že to nebyla větší rána, mohlo dojít k selekci přirozenou cestou.

  Vloženo 15.5.2019 09:48:22

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Souhlasím, hlavně ale také trvale odebrat řidičák, příště by takový blbec nemusel skončit potlučený jen sám, ale mohl by způsobit smrt jiného nevinného a slušného člověka.

   Vloženo 15.5.2019 10:57:09

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Odebrání řidičáku je na nic, takoví budou jezdit i bez něj a dokonce jsou tací, kteří jezdí i bez absolvování autoškoly.

    Vloženo 15.5.2019 15:53:06

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace