Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Poznáváte muže na fotografiích? Ozvěte se Policii ČR

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

JIŽNÍ ČECHY - Policisté českobudějovického městského oddělení vyšetřují případ krádeže z druhé poloviny roku 2018. Dosud neznámý pachatel vnikl do jednoho z bytových domů, kde z chodby odcizil modrozelený batoh s osobními věcmi, elektronikou a platebními prostředky. Policisté zajistili kamerový záznam, kde potřebují ustanovit důležitého svědka popsaného případu.

 

Muž je na fotografiích oblečen v červené teplákové bundě červené barvy se znakem ADIDAS s bílými pruhy na rukávech a ve světlých kalhotách. Kdo by uvedeného muže poznal, ať nás kontaktuje na služebně v ulici 28. října č. 1, České Budějovice, telefon 974 226 700, případně na lince tísňového volání 158. Děkujeme za vaši pomoc.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace