Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Aktualizováno: Tragická nehoda na Českokrumlovsku! Srážku s autem motorkář nepřežil

AKTUALIZOVÁNO - 29.9.2017 18:55

PŘÍSEČNÁ – Dnes ve 13.40 se na silnici 39 mezi Přísečnou a Rájovem stala vážná dopravní nehoda. Srazila se tady motorka s autem. Bohužel si tato událost vyžádala lidský život. Motocyklista po střetu zemřel. Další dvě osoby z auta vyvázly s lehkým zraněním.

Na místě zasahovaly všchny složky IZS. Záchranáři ošetřovali dvě zraněné osoby. Čtyřiadvacetiletého motocyklistu, který zůstal po nárazu v bezvědomí a nejevil žádné známky života. Svědek události ještě před příjezdem záchranářů začal s poskytováním první pomoci, na jeho snahu navázaly posádky ZZS rozšířenou resuscitací. Přes veškerou snahu všech zúčastněných se nepodařilo mladého muže zachránit, podlehl na místě mnohačetným poraněním hlavy, páteře a hrudníku. Jeho motocykl po nárazu vzňal a shořel. 

Dle prvotního šetření řidič (24) motocyklu značky Aprilia, jedoucí po silnici ve směru na Český Krumlov, zatím z přesně nepotvrzené příčiny vyjel při projíždění pravotočivé zatáčky do protisměru, kde se jeho stroj čelně střetl s autem značky Škoda Octavia. Nehodou se dále zabývají českokrumlovští policisté. K objasnění všech skutečností bude u zemřelého provedena zdravotní pitva. Zkouška na přítomnost alkoholu u řidiče Škody Octavia proběhla s negativním výsledkem. 

 Dále zdravotníci ošetřili dítě předškolního věku, které cestovalo v osobním vozidle. Malý pacient byl s lehkým poraněním hrudníku převezen do Českobudějovické nemocnice.

K události byl vyslán i zdravotnický intervent ZZS JčK, který poskytl první psychickou pomoc svědkům a účastníkům nehody přímo na místě zásahu.

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Milan 

  Reagovat

   

  Ten motorkar tam musel jet jak magor když tu zatáčku nevybral, zase nějakej machr co se předváděl policie by se měla hlavně na motorkare zaměřit nevědí jak se mají chovat myslí si že si můžou dovolit vše!!!!!!

  Vloženo 29.9.2017 20:56:17

 • abcd 

  Reagovat

   

  Nevím sice, kdo byl v tomto případě viníkem, ale to, co předváděli včera motorkáři na silnicích (a že se jich vyrojilo), byl fakt humus.

  Vloženo 29.9.2017 18:12:58

  • abcd kočka přede 

   Reagovat

    

   souhlasím s vámi, včera se předváděli.

   Vloženo 29.9.2017 18:42:07

   • domobrana 

    Reagovat

     

    A kde jé POLICIE ?? Pokutuje špatně zaparkovaná auta a kontroluje lékárničky. V SRN civilní BMW, nápis STOP a i největší frajeří náhle zjihnou, tady si každej dělá co chce.

    Vloženo 29.9.2017 20:27:56

    • petr 

     Reagovat

      

     Tam se nikdo s nikým nemaže, za překročení rychlosti vysoké pokuty a když nezaplatíte, zabaví vám auto. Jenže to by u nás neprošlo, pro zdejší mravokárce a sluníčkáře by to nebylo demokratické a určitě by to porušovalo naše svobody. Pořád ještě patříme víc na východ než na západ, respekt k zákonu nebo k jinému člověku tu chybí. Nedivte se, že se kontroluje mimo jiné parkování. Kdejaký bezcitný tupoun postaví auto třeba na místo pro vozíčkáře.

     Vloženo 29.9.2017 21:47:35

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace