Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Bitka skončila zlomenou lícní kostí, nosem a nalomením zubů. Poškozený byl šest týdnů v nemocnici

TŘEBOŇ – Agresor, který v polovině března fyzicky napadl muže na diskotéce v Třeboni, si 20. května převzal sdělení podezření a je nyní trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení. Třeboňští policisté přečiny úmyslné ublížení na zdraví i výtržnictví precizně zadokumentovali. Co se tehdy stalo?

 

Podezřelý muž 16. března kolem druhé hodiny noční na diskotéce v restauraci v Třeboni nevhodným chováním vyprovokoval poškozeného a vyzval jej, že si „vše" vyřídí venku před diskotékou, s čímž poškozený souhlasil a vyšel ven. „Zde jej měl podezřelý před vchodem do místnosti diskotéky, před zraky nejméně šesti osob, napadnout, a to údery pěstí do oblasti hlavy. V dalším napadání měli podezřelému zabránit kamarádi poškozeného a členové bezpečnostní služby," přiblížila policejní mluvčí Hana Millerová.

Dodala, že poškozený vlivem napadení utrpěl zlomeninu lícní kosti i nosu a nalomení čtyř zubů, což mělo za následek hospitalizaci v českobudějovické nemocnici s další dobou léčení v podobě šesti týdnů. Kvůli zraněním byl v době léčení omezen na obvyklém způsobu života tím, že byl odkázán na příjem pouze kašovité stravy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace