banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Charita přijímá potraviny pro lidi v nouzi

Ilustrační foto , Autor: Archiv - Pauliniova

Ilustrační foto     Autor: Archiv - Pauliniova

JIŽNÍ ČECHY - Počet lidí bez přístřeší a v nouzi je stále hodně, a tak charita uvítá pomoc od občanů. Českobudějovická Diecézní charita nyní pro ně shání potraviny. Lidé mohou přinášet těstoviny, rýži, cukr, masové a jiné konzervy, trvanlivé uzeniny, marmelády a polévky v sáčku. Darované potraviny přijímá Diecézní charita ve svém sídle na adrese Kanovnická 16, České Budějovice v pracovní dny od 7 do 16.30 hodin.

Potraviny jsou vydávány lidem v nouzi na území celého Jihočeského kraje, například v Poradně Eva a Poradně pro cizince v Českých Budějovicích, Poradně pro lidi v nouzi v Jindřichově Hradci, v azylových domech v celém jihočeském regionu, ve Veselíčku pro matky s dětmi, v Prachaticích pro muže a matky s dětmi, ve Farní charitě Český Krumlov a dalších místech. Mezi příjemci pomoci jsou i jiné organizace a instituce, například Městský úřad v Českém Krumlově nebo Domov pro matky s dětmi v Kostelci.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace