Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Unicorn Group

    pátek 17.1 20:00 - Blatná, Na Vinici

    Koncert.

  • Novoroční koncert

    pátek 17.1 19:00 - Tábor, Střelnice

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Filmy, vzdělávací hra, výlety. To a další přiblíží téma zeleně ve městě

PRACHATICE – Zeleň a město. Toto téma bude v Prachaticích nyní rezonovat celý rok. Odbor životního prostředí ve spolupráci s DDM Prachatice a dalšími partnery zahájí tento měsíc sérii celoročních aktivit na toto téma. Ty se na něj podívají z různých úhlů pohledu.

 

„Připraveno je promítání filmů, zábavná vzdělávací hra, přednášky, cílené mapování a fotografování zeleně ve městě, výlety s osvětovým programem pro veřejnost. Děti z přírodovědných kroužků DDM a CEV Dřípatka se zaměří na různá mapování a měření. Městská knihovna prolne téma stromů a knih. Na závěr ročního cyklu se uskuteční společná výstava s prezentací výsledků prací dětí, žáků a studentů," přiblížila vedoucí odboru životního prostředí Marie Peřinková.

Tímto však není program uzavřený, naopak. „Do obsahu mohou přispět další zájemci a třeba zorganizovat nějakou akci, napsat článek, fotografovat v průběhu roku jeden konkrétní strom nebo keř," dodala. Aktivní zájemci se o své nápady mohou podělit na e-mailu mperinkova@mupt.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace