Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Inteligentní mobil se na diskotéce sám neubránil

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PRACHATICKO – Mladík si vyrazil na diskotéku. Přestal mu fungovat inteligentní dotykový mobil, a tak ho vložil do kapsy kalhot. Mobil byl vypnutý, a tak se o něj nestaral. Toho si všiml zloděj, který v nestřeženém okamžiku tancem opojeného mladíka okradl. Samsung tak změnil nedobrovolně majitele.

Prachatičtí policisté pátrají po zloději, který v sobotu 14. září před pátou hodinou ranní ukradl na diskotéce mobil Samsung GS 3 za více než devět tisíc korun. Mladík měl inteligentní mobil uložený v kapse kalhot. Tento inteligentní mobil se však sám neubránil, i když výrobce tvrdí, že tento mobil umí zabránit vypnutí displeje, když se na něj majitel dívá. Probudí se, když mu řeknete. Dokáže sám spát, ovlivňovat budík nebo rozpoznávat tváře. Sám se zapne, když chcete promluvit a podobně. To všechno však nepomohlo, a tak si mobil zvyká na nového majitele.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace